Hudija 30g

4.99

Prieinamumas: Liko 19

Produkto kodas: H30 Kategorija:

Hudija (lot. Hoodia gordonii) – kaktusas, augantis Afrikos Kalahario dykumoje. Viena seniausių ir primityviausių genčių pasaulyje, t.y. Bušmenai, šį kaktusą vartoja tūkstančius metų. Tai išskirtinis augalas, kuris slopina potraukį maisto vartojimui, tuo pačiu palaikydamas ištvermę ir gera savijautą. Bušmenai šį augalą vartoja keliaudami į ilgas medžioklių keliones. Nedidelis hudijos kiekis geba manipuliuoti pogumburio liauką dėl savo sudėtyje esančios molekulės, pavadintos P57. Ši molekulė patekus į kraują imituoja gliukozę, kurią ląstelės naudoja energijai gaminti. Būdama tūkstančius kartų aktyvesnė nei gliukozė, sukuria sotumo jausmą. Augalas skirtas ilgoms kelionėms ir svorio metimui.

Surinkta: Kalaharis

Vartojimas:

Suaugusiems: 1 – 2.5g arba 3 – 4g dienoje

Optimalus kiekis: 2.5g dienoje, t.y. 1 a. š. su minimaliu kaupu

Į stiklinę švaraus vandens įdėkite 1 a. š. hudijos miltelių, leiskite pabrinkti, gerai išmaišykite ir išgerkite. Vartokite kas antra diena.

Būtina per diena išgerti 2-3L tyro švaraus vandens.

Pastebėjimai: išbandėme ir pajaumėte šio augalo poveikį, tačiau įvertinome ir tai, jog norintiems su šiuo augalu mesti svorį, koją gali pakišti įsišaknyje valgymo įpročiai arba žarnyne gyvenančių parazitų norai. Hudija neturi jokio pašalinio poveikio, tačiau, jeigu turėjote ar turite problemų su pogumburio liauka, būtinai pasitarkite su gydytoju.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.