Tyras Vanduo

Žmogaus kūnas – ląstelių visuma, o kiekviena ląstelė – atskiras organizmas ir gyva būtybė.  Kiekvienam organizmui švari aplinka – būtinybė. Tik švarioje aplinkoje organizmas geba atlikti prigimtines funkcijas taip, kaip ir buvo užkoduotas. Taigi, tarpląsteliniuose skysčiuose reikalinga ypatinga švara, nes juose ląstelės maitinasi ir valosi. Jeigu vartojame švaru vandenį ir kūną aprūpiname organiniais mineralais bei kitomis reikalingomis medžiagomis, ląstelės reprodukcijos etape sukuria sveikas ląsteles. Išvados akivaizdžios: kuo tyresnis vanduo ir sveikesnis maistas, tuo didesnė švara ir tvarka visame organizme.

Kas yra Švarus Vanduo?

Švaraus vandens molekulinė formulė – H2O. Tai reiškia, kad vandenyje nėra jokių ištirpusių kietųjų dalelių t.y. neorganinės kilmės mineralai, druskos, kalkės ir kitokie užterštumai, kurie trukdo maisto skaidymui, organinių mineralų ir kitų naudingųjų medžiagų išnešiojimui ir įsisavinimui. Vandens paskirtis yra SURINKTI-IŠNEŠIOTI-IŠPLAUTI. Yra žmonių, kurie toki vandenį vadina NEGYVU, tačiau pirmiausia vanduo privalo būti ŠVARUS. Kai pasigaminame švaraus vandens, tik tuomet galima panaudoti priemones papildyti organiniais mineralais, elektrolitais, užkrauti energetiškai ar tiesiog paimti ir atsigerti tyro švaraus vandenens.

Vartodami H2O su neorganinės kilmės mineralais, druskomis, kalkėmis ir kitais užterštumais, mes tiesiog teršiame kūną ko pasekoje gauname pasėkmes. Vandenyje esantys neorganiniai mineralai tinka tik augalams, kurie neorganinius mineralus (kieta uoliena) geba paversti organiniais (skysta medžiaga). Žmogaus kūnas yra organinis ir tik organinės kilmės mineralus geba įsisavinti. Visa kita kaupiasi minkštuosiuose audiniuose ir be minkšto švaraus vandens tikrai neišeis. Kad įsivaizduoti kaip tai atrodo, užtenka pažiūrėti į vandens virdulius, kuriuose buvo virinamas vanduo iš krano. Įdomiausia yra tai, jog visi kūne esantys neorganiniai mineralai ir sunkieji metalai reaguoja su 3G-4G-5G elektromagnetinės spinduliuotės bangomis. Jeigu esate jautrūs ir/ar patiriate šios spinduliuotės efektus, pradėkite gerti švaru vandenį.

Švaraus Vandens Ypatumai

Tyras švarus vanduo yra minkštas, todėl patekęs į organizmą geba atpalaiduoti neorganinės kilmės mineralus, druskas, kalkes, sunkiuosius metalus ir kitus užterštumus, ko pasekoje sutraukia į save ir išplauna laukan. Viskas logiška ir akivaizdu, tačiau būtent šis efektas buvo iškreiptas ir plačiai paskleistas mitas neva distiliuotas vanduo išplauna mineralus. PSO išvados: „Nėra jokios informacijos galinčios pagrįsti tai, jog distiliuotas vanduo turėtų neigiama poveikį mineralų balansui.” Atsiminkite visam gyvenimui – KALKĖS yra užterštumas numeris VIENAS. Didžiausia neorganinės kilmės mineralų žala tenka smulkioms arterijoms ir smegenų kraujagyslėms. Jų kalcifikacija prasideda ta pačia akimirka, kai pradedame vartoti vandenį turinti neorganinės kilmės mineralų. Kalkės užkemša siauriausius kanalėlius pro kuriuos keliauja deguonis ir organiniai mineralai ląstelėms.

"Tik lunatikai gers nesterilizuota vandenį" - Nikola Tesla, paklaustas apie jo prognozes ateinantiems 100 metų straipsnyje išleistame Liberty žurnale, Vasario 9, 1935

Kaip pasigaminti Švaraus Vandens?

Švaraus vandens pagaminimas yra ilgas ir daug energijos reikalaujantis procesas. Įsivaizduokime, jog statome namą ir atėjo laikas sachtenikai, reikia atsivesti vandentiekį. Kaip ir minėjome – KALKĖS yra užterštumas numeris VIENAS, tad pirmiausia reikia nukalkintojo, kuris naudoja elektromagnetines bangas kalkėms sunaikinti. Taigi, turime iš lauko ateinanti šalto vandens vamzdį, tad reiktų atsižvelgti koks ateina, tačiau nepagailėkite visai vandentiekio sistemai varinių vamzdžių, tai investicija visam gyvenimui. Montuojam užsukamą kraniuką visada pasiekiamoje vietoje, vedam vamzdį kiek reikia iki pirminio vandens nuosėdų surinkimo filtro, kuris surinkinės stambias nuosėdas tam, kad nukalkintojas tarnautų ilgai ir laimingai. Pasirenkam protinga vietą nukalkintojui, jam bus reikalingas elektros lizdas, tad turėkite omenyje. Vedam vamzdžius link nukalkintojo, prijungiam, pritvirtinam ir vedam vamzdžius toliau į Atbulinio Osmoso Sistemą (RO System), kuri dažniausiai būna įmontuojama spintelėje po kriaukle, tačiau kiekvienam pagal aplinkybes. Atbulinio Osmoso Sistema prafiltruoja vandenį iki labai švaraus lygio, tad su tokiu jau galima praustis, maudytis, o virinant vandenį virdulyje nepaliks nė vienos nuosėdos. Toliau vanduo keliauja į visus kranus, o duše būtinai nusipirkite permatoma dušo galvą, kurioje būna sudėtos kelios skirtingos medžiagos, kurios dar prafiltruoja vandenį. Prausiantis tokiu vandeniu iš karto pajausit ir pamatysit akivaizdu skirtumą.
Siekdami dar aukštesnės švaraus geriamo vandens kokybės, vanduo privalo būti išdistiliuotas. Distiliavimo procesas natūraliai vyksta gamtoje ir akivaizdu, jog gyvūnams toks vanduo mineralų neišplovė. Ištirpusio sniego ir distiliuoto vandens ištirpusių kietųjų dalelių kiekis neviršija 007 PPM. Norint išvalyti likusius užterštumus, privalome vandenį praleisti pro atitinkama filtrą, kuris pilnai pašalina vandenyje esančias daleles. Šiuo atveju rekomenduojame ZeroWater filtrą (www.zerowater.lt), kuris visiškai nesenai atsirado rinkoje ir užtikrinai pranoko visus filtrus esančius rinkoje. ZeroWater filtras išvalo ne tik likusias kietąsias daleles, bet ir NANO lygmenyje esančius užterštumus. Tik dabar mes gauname tyra švaru vandenį, kurį pagaliau galima gerti. Vanduo, kuriame nėra jokių ištirpusių dalelių ar kitų užterštumų yra nekonduktyvus ir geba pilnai atlikti savo tikrąją paskirtį t.y. SURINKTI – IŠNEŠIOTI – IŠPLAUTI. Tik tyras švarus vanduo geba pilnai išnešioti organinius mineralus po visa kūną.
Schema: vandentiekis > kranelis > filtras > nukalkintojas > atbulinio osmoso sistema > kranas/dušas > distiliatorius > zerowater filtras
Paprastesnis variantas gyvenantiems butuose: atbulinio osmoso sistema > kranas/dušas > distiliatorius > zerowater filtras
Kadangi ne visiems žmonėms finansai leidžia įsidiegti tokias sistemas, tuomet paprasčiausias variantas yra įsigyti ZeroWater filtrą ir pirkti distiliuota vandenį iš ‘Senukai’ arba ‘Makveža’, kuris jau yra išvalytas iki 000ppm. Taip sutaupysite daug pinigų, nes nereikės dažnai keisti filtro ir mėgausitės švariu vandeniu.
Taigi, 5 metų patirtis su švaraus vandens vartojimu privedė prie vienintelės išvados, kurią drąsiai teigiame – TYRAS ŠVARUS VANDUO yra didžiausia paslaptis, kuri yra slepiama nuo mūsų tam, kad visa gyvenimą būtume dehidratave, užkalkėja ir purvini tiek iš vidaus ir išorės. Tačiau tie laikai baigės, tad ženkim švarūs į Aukso amžių.

Tiesiai Šviesiai apie Distiliuota Vandenį

DR. GALAL-GORCHEV:
“Nėra jokios informacijos galinčios pagrįsti tai, jog žemas ištirpusių kietųjų dalelių kiekis vandenyje turėtų neigiama poveikį mineralų balansui.“
– Dr. Galal-Gorchev, Pasaulio Sveikatos Organizacija, Vandens Kokybės Asociacija, iš “Žemo TDS vandens vartojimas“

 

DR. RON KENNEDY:
„Kalbant apie argumentą, jog distiliuotas vanduo išplauna mineralus. Taip, tai tiesa, būtent tai mes ir norime padaryti. Mineralai, kuriuos distiliuotas vanduo išplauna yra nenaudojami, joninės formos, ir mes norime, kad vanduo juos išplautų, o ne kauptūsi organizme ir sukeltų ligas. Distiliuotas vanduo didelių, biologiškai naudingų mineralų kiekių neišplauna, nes organizmas juos greitai sunaudoja pagal poreikį.  Jei jų yra per daug, tuomet jie filtruojami per inkstus ir būtent taip turi būti su viskuom ko kraujyje yra per daug. Distiliuotas vanduo valo kūną skatindamas sveika inkstų funkciją.”
– Dr. Ron Kennedy, M.D.

 

DR. NORMAN W. WALKER:
„Distiliuotam vandeniui praktiškai neįmanoma atskirti mineralų, kurie tapo neatsiejiama kūno ląstelių ir audinių dalimi. Distiliuotas vanduo surenka tik tuos mineralus, kuriuos ląstelės nepriima ir lieka kūne nepanaudoti. Tokie mineralai, kuriuos atmetė kūno ląstelės, neturi konstruktyvios vertės. Priešingai, tai yra šiukšlės, kurias distiliuotas vanduo gali paiimti į save ir pašalinti iš sistemos.”
– Dr. Norman W. Walker, iš „Vanduo gali kenkti jūsų sveikatai”

 

DR. BRIAN CLEMENT:
„Daugybė žmonių yra klaidinami, jog distiliuotas vanduo išplauna mineralus iš kūno. Na, distiliuota vandenį vartoju jau 35 metus. Los Andželo Kalifornijos universitetas, prieš keleta metų man pasakė, jog turiu 22 metų atleto kaulų tankį. Tad jeigu iš tikrųjų distiliuotas vanduo plauna mineralus iš kūno, tuomet jau senai turėjau būti suluošintas.”
– Dr. Brian Clement, iš vaizdo įrašo „Kodėl verta rinktis distiliuota vandenį”

 

DR. WAYNE PICKERING:
“Distiliuotas vanduo kūne veikia kaip tirpiklis. Jis tirpina maisto medžiagas, kad taptų įsisavinamos ir nukeliautų į ląsteles. Jis ištirpina neorganinės kilmės medžiagas, rūgštinius kristalus ir visas kitas atliekas, kurias po to kūnas gali pašalinti iš organizmo.
Distiliuotas vanduo turi įgimta magnetinę savybę, kurios dėka yra surenkami nereikalingi mineralai ir kraujo bei limfos pagalba pernešami į inkstus pašalinimui. Teiginiai, kad distiliuotas vanduo išplauna iš kūno mineralus yra klaidingi. Distiliuotas vanduo surenka ir pašalina neorganinės kilmės mineralus, kurių ląstelės ir minkštieji audiniai nepriima. Jie daro didelę žalą organizmui jeigu nėra pašalinami.
Tyras švarus vanduo susideda tik iš dviejų dujinių medžiagų t.y. vandenilio ir deguonies. Tokio grynumo vanduo yra naudojamas intraveniniam maitinimui, inhaliacinei terapijai, kūdikių mišiniams ir vaistams gaminti. Užtikrintai mėgaukitės gerdami distiliuota vandenį.“
– Dr. Wayne Pickering, iš “Distiliuoto vandens mitas“

 

DR. VARAH SIEDLECKI:
„Distiliuotas vanduo iš žmogaus kūno išplauna kenksmingas medžiagas ir neorganinės kilmės mineralus. Šis procesas bus apsunkintas, jeigu jūsų geriamas vanduo yra užterštas.”
„…tik distiliuotas vanduo sukelia visiškai pilna neigiamų jonų reakciją sistemoje. Neigiami jonai yra šarminės kilmės. Neigiamo krūvio jonai sutraukia teigiamo krūvio jonus, t.y. rūgščių atliekas, išplaunant jas į kūno šalinimo sistemas ir galiausiai pašalinant. Nors distiliuotas vanduo yra šiek tiek rūgštinis, tačiau dėl neigiamo krūvio atsigėrus tokio vandens viduje susiformuoja labiau šarminė sisteminė aplinka.”
„Vanduo yra pagrindinis visų vykstančių energetinių reakcijų katalizatorius ir terpė. Distiliuoto vandens vartojimas garantuoja, jog kūno metabolinė aplinka yra geriausioje hidratacijoje.”
– Dr. Varah Siedlecki, DOM,  DN, Ph.D., iš „Kodėl distiliuotas vanduo?”

 

DR. PAUL BRAGG:
“Diždiausia neorganinės kilmės mineralų žala tenka smulkioms arterijoms ir kitoms smegenų kraujagyslėms. Arterijų sukietėjimas ir kraujagyslių kalcifikacija prasideda ta pačia akimirka, kai pradedame vartoti vandenį turinti neorganinės kilmės mineralus.“
“Distiliuotas vanduo negeba to padaryti, nes jame nėra druskų ir natrio. Tai pats geriausias vanduo ir idealiausias skystis visiems vidaus organams ir jų veikimui. Kodėl? Nes jame nėra neorganinių mineralų. Jis yra toks tyras, kad visi skystieji vaistai yra gaminami tik su distiliuotu vandeniu.“
– Dr. Paul Bragg, N.D., Ph. T., iš “Šokiruojanti tiesa apie vandenį“

 

DR. ROBERT W. FLINCHBAUGHT
„Faktas, jog distiliuotas vanduo organizme veikia kaip tirpiklis, tirpinantis neorganinės kilmės mineralų sankaupas, yra labai svarbus. Didėjantis skaičius įrodymų įrodo, jog distiliuotas vanduo ištirpdo, surenka ir išplauna uždegimus bei ligas sukeliančias medžiagas iš ląstelių ir organizmo. Kūnas atsigauna ir pradeda funkcionuoti taip, kaip jam ir priklauso.”
– Dr. Robert W. Flinchbaught, iš „Tyras vanduo yra gyvybė”

 

DR. DAVID C. KENNEDY:
„Krano vanduo neišvengiamai turi įvairiausių nuodų tokių kaip: chloras, chloraminas, asbestas, pesticidai, fluoridas, varis ir švinas. Geriausias būdas juos pašalinti yra distiliavimas.”
– Dr. David C. Kennedy, D.D.S., iš „Kaip išsaugoti dantis: prevencinė odontologija be nuodingų medžiagų”

 

DR. JOHN YIAMOYUIANNIS:
„Distiliacijos procesas yra patikimiausias vandens išgryninimas gebantis pašalinti fluoridą.”
– Dr. John Yiamoyuiannis, Ph. D., iš „Fluoridas: senėjimo faktorius”

 

DR. VICKI GLASSBURN:
„Distiliuotas vanduo yra švariausia ir laisviausia vandens forma. Būtent toks vanduo padeda iš kūno išvalyti ypač didelius kiekius sunkiųjų metalų.”
– Dr. Vicki Glassburn, iš „Kas nužudė Kandida?”

 

DR. IAN SHILLINGTON:
„Kam ta nereikalinga rizika? Gerkite sveikai, gerkite distiliuota vandenį. Jeigu norite būti užgarantuoti, keli gurkšniai krano vandens jūsų tikrai nenužudys, tačiau sveikas protas jums pasakys, kad kūnas negali veikti ir išgyventi su kasdiene nuodų doze.
– Dr. Ian Shillington, N.D., iš „Distiliuoto vandens svarba”

 

DR. TEOFILIO DE LA TORRE:
„Užuot gerdami kietą šaltinio ar chlorinuotą miesto vandenį, vartokite distiliuota vandenį, kad išvengtumėte kalcifikacijos.”
– Dr. Teofilio De La Torret

 

JACK A. BELL:
„Kiek mums yra žinoma, ilgalaikinis distiliuota vandens vartojimas neturi jokio neigiamo poveikio sveikatai.”
– Jack A. Bell, Amerikos Medicinos Asociacijos, Asmens ir visuomenės sveikatos politikos skyriaus direktorio padėjėjas, Gegužės 17, 1985

 

DR. ALEXANDER GRAHAM BELL:
„Pagalvojau, jeigu gersiu didelius kiekius distiliuoto vandens, galėčiau atsikratyti druskų, kurios dengė mano sėdmenų raumenis. Pradėjau gerti ir tai suveikė lyg burtai. Per trumpa laiką dingo išialgija ir iki šiol nepasireiškia reumatas. Savo sveikatos pagerėjimą priskiriu distiliuoto vandens vartojimui.”
– Dr. Alexander Graham Bell, telefono išradėjas

 

DR. HOMER WAKEFIELD:
„Fizikai žino, jog distiliuotas vanduo yra geriausias neorganinių sankaupų organizme tirpiklis.”
– Dr. Homer Wakefield, M.D., iš straipsnio „Tyras vanduo – ne nuodas”, 1899

 

DR. JOHN R. CHRISTOPHER:
„Vanduo yra labai vertingas visai žmogaus sistemai, todėl protingiausia yra vartoti distiliuota vandenį.”
– Dr. John R. Christopher, iš „Regeneracinė dieta”

 

DR. OLIN IDOL:
“Distiliuotas vanduo padeda iš kūno išvalyti neorganinės kilmės mineralus. Pradžioje vartojamas dideliais kiekiais padedant kūnui išplauti toksinus taip, jog nepatirtumėte detoksikacijos simptomų.“
– Dr. Olin Idol, N.D., C.N.C., iš “Distiliuotas vanduo“

 

DR. JAMES BALCH:
“Yra tik vienas vanduo – distiliuotas vanduo. Nei viena kita mūsų planetos medžiaga nedaro tiek daug kiek tai daro tyras švarus vanduo.“
– Dr. James Balch, M.D., iš “Dietinė Sveikata“

 

DR. MICHAEL COLGAN:
“Distiliuotas vanduo yra vanduo, kuris užkaitintas iki virimo taško virsta garais ir tokiu būdų užterštumai atsiskiria nuo vandens, o visos bakterijų formos yra sunaikinamos karštų garų. Po to, jis vėl kondensuojasi į gryną skystą pavidalą, o užterštumai virsta nuosėdomis. Distiliacija atkartoja gamtos hidrologinį ciklą ir užtikrintai pašalina nuosėdas, bakterijas ir kitus užterštumus.“
– Dr. Michael Colgan, iš „Optimali sportinė mityba“

 

KELLIE EVERTS:
„Aš dažnai naudoju vandens distiliatorių – absoliučiai grynas distiliuotas vanduo yra geriausias skystis, kurį galite gerti.”
– Kellie Everts, kultūrizmo legenda, iš „Moterų kultūrizmas: interviu su tikrąja moterų kultūrizmo čempione”

 

DR. CHARLES W. LITTLEFIELD:
„Vandens garavimas, universalus jūrų ir žemių procesas, sukuriantis subtilų magnetizmą, kuris yra gyvybiškai svarbus augalams ir gyvūnams.”
– Dr. Charles W. Littlefield, M.D., iš „Žmogus, Mineralai ir Meistrai”

 

DR. RUSSEL T. TRALL:
„Jeigu vaikai būtų tinkamai mokinami, o tiksliau sakant, jei medicinos vyrai būtų neklaidinę mokyklose, tai kiekvienas berniukas ir mergaitė žinotų, jog grynas oras ir tyras vanduo yra geriausi.”
– Dr. Russel T. Trall, M.D., iš žurnalo „Mėnesis”, Gruodis, 1863

 

DR. CHESTER HANDLEY:
„Tiesiog negaliu nepabrėžti distiliuoto vandens naudos valant kraujotaką, mažinant artrito skausmus ir mažinant kraujo spaudimą. Taip pat žinoma, kad mažina cholesterolį ir trigliceridus. Tiesą sakant, vienintelis poveikis kūnui yra sveikata.”
„Išaugo mada ištroškus pirkti gazuota gėrimą, sultis ar puodelį kavos, tačiau turime grįžti prie mados gerti distiliuota vandenį.”
– Dr. Chester Handley, D.C., M.D., iš „Distiliuoto vandens svarba senstant”

 

BERNARR MACFADDEN:
„Yra labai svarbu aprūpinti kūna pakankamu kiekiu tyro vandens, kad kraujas galėtų palaikyti normalia skysčių būklę ir pašalint ligų sukelėjus. Nėra geresnės valymo medžiagos nei distiliuotas vanduo, ne tik kūno išorei, bet ir viduje nuo galvos vainiko iki kojų pėdų. Išgerti stiklinę vandens yra paprastas dalykas, tačiau šio akto rezultatai yra nuostabūs.”
– Bernarr Macfadden, iš Macfadden „Fizinės Kultūros Enciklopedija”, 1911

 

DR. CLIFFORD C. DENNISON:
„Yra šimtai atvejų žmonėms, kuriems pasisekė palengvinti ar įveikti sveikatos problemas tokias kaip: artritas, širdies ligos, aukštas kraujospūdis, arterijų sukietėjimas, inkstų akmenys, tulžies akmenys, katarakta ir emfizema, kuomet pradėjo vartoti distiliuota vandenį.”
– Dr. Clifford C. Dennison, Lee Koledžo docentas, Tenesio valstija

 

DR. VAN DEN BURG:
„Vanduo, kuriame yra mažiausias kietųjų dalelių kiekis arba jų visiškai nėra, yra vienintelis vanduo nuo reumatizmo.”
– Dr. Van Den Berg, iš žurnalo „Suggestion”, skiltyje ‘Higiena’, 10-as tomas, Sausio 1, 1903

 

DR. EDWARD M. WAGNER:
„Lėtinio nuovargio sindromu sergantiems žmonėms yra nurodoma gerti distiliuota vandenį.”
– Dr. Edward M. Wagner, iš „Kaip išvengti daktaro kabineto”

 

JAV NACIONALINIS VĖŽIO INSTITUTAS:
“Distiliuotas vanduo – gryniausia vandens forma, turinti priešnavinikį poveikį. Šis vanduo įrodė galintis užmušti pūslės vežio ląsteles dėka citolizės.“
– JAV Nacionalinis Vėžio Institutas

 

DR. ANDREW WEIL:
„Distiliuotas vanduo, būdamas beveik neutralus rūgštinėje pH pusėje, neturi jokios įtakos rūgščių ir šarmų pusiausvyrai. Distiliuotas vanduo yra saugus vartojimui ir būtent toki aš pats geriu.”
– Dr. Andrew Weil, M.D.

 

DR. GARY NULL:
„Jūs turėtumėte išgerti 3-4L distiliuot vandens per parą. Daugelis mūsų geria tik tada kai jaučiasi ištroškę, tačiau tai yra klaida. Galima išsiugdyti įprotį negerti vandens ir vaikščioji su 65-68% vandens kiekiu kūne, vietoj reikalingo 75%.
Minimalus vandens kiekio trūkumas reiškia energijos nebuvimą. Pats pirmas dalykas. kurį darau žmonėms, norintiems turėti energijos, yra vandens suvartojimo kiekis dienoje.
Kai kas nors serga demencija, pirmiausia padidinu vandens suvartojimo kiekį. Maždaug po trijų savaičių pradedu matyti kaip jų demencija išsisklaido, nes rehidratavo savo smegenis. Dehidratuojant, žmogaus smegenys susitraukia, tad gerdami daug vandens gausite geresnį neuronų aktyvumą ir geresnę ląstelių chemiją, ko pasekoje, detoksikuosis ląstelės.
Vanduo privalo būti tyras, be fluorido, chloro ir kitų chemikalų, todėl rekomenduoju distiliuota vandenį. Kad būtų pasiekta optimali sveikata, būtina išgerti 3-4L vandens per diena.”
– Dr. Gary Null, Ph. D., iš „Gary Null Maksimali Anti-Senėjimo Programa”, 1999

 

DR. CAREY A. REAMS:
„Distiliuoto vandens valymo programa yra viena svarbiausių. Dauguma žmonių nesuvokia turintys cukraus perteklių raumenyse ir riebaliniuose audiniuose nuo baltojo cukraus, medaus ir vaisių cukraus. Jis stovi supakuotas, nes cukraus metabolizmas tinkamai neveikia. Kūnas jų nei sudegina energijai, nei pašalina. Kol nebus pašalinti iš organizmo, tol bet kada gali išsilieti į kraują, sutrikdydami cukraus kiekį kraujyje. Būtent distiliuoto vandens valymo programa skirta jų pašalinimui.”
„Distiliuotas vanduo padeda išspręsti širdies smūgio problemą. Didelis nuovargis, nervinė įtampa, kaktos raukšlės.. Visa tai pasišalins geriant distiliuota vandenį.”
– Dr. Carey A. Reams, iš „Sveikatos Gidas Bandantiems Išgyventi”

 

DR. CHERYL R. SCOTT:
„Katik baigiau 40 dienų distiliuoto vandens valymo programą tam, kad pasveikčiau nuo kelių degeneracijos, atsiradusios dėl osteoartrito. Mano pasninkas buvo labai paprastas: 3-4L distiliuoto vandens per parą. Rezultatas tiesiog neįtikėtinas, nes numečiau 15kg, kurie turėjo reikšmę mano kelėnams. Mano tikslas buvo pašalinti neorganinės kilmės mineralų sankaupas visame kūne, kurios įtakoja osteoartritą ir jo atsiradimą. Po 40 dienų pasninko su distiliuotu vandeniu galiu valandų valandas vaikščioti ir stovėti be didelio skausmo.”
– Dr. Cheryl R. Scott, Ph.D., IBCLC

 

DR. FRANK N. HEPBURN:
„Nėra nieko blogo apie distiliuota vandenį. Tarp kitko, būtų naudinga atisiminti, jog distiliuotas vanduo yra vienintelis vanduo prieinamas Karinių Jūrų Pajėgų įgulos nariams jūroje.
– Dr. Frank N. Hepburn, JAV Žemės ūkio departamento, Vartotojų mitybos skyriaus, Maistinių medžiagų duomenų tyrimų skyriaus viršininkas

 

J. F. URIE:
„Turiu pasakyti, kad negali būti dviejų nuomonių apie distiliuoto vandens apsaugą Karinių Jūrų Pajėgų įguloms nuo infekcijų, kurias sukelia vanduo. Kai vartojimui ir kitiems tikslams naudojamas tik distiliuotas vanduo, nėra baimės dėl tokių ligų kaip chlorela ar vidurių šiltinė. Kai vandens tiekimas yra kontroliuojamas, nesibaiminama dėl chlorelos, vidurių šiltinės ir kitų, vandenyje gyvenančių parazitų, sukeliamų ligų.”
„Baigdamas norėčiau pasakyti, jog distiliuoto vandens vartojimas yra vienas svarbiausių aspektų suteikiant aukšta sveikatos lygi Karinių Jūrų Pajėgų įguloms.”
– J. F. Urie, JAV Karinių Jūrų Pajėgų departamento, Medicinos ir chirurgijos biuro viršininkas, iš „Distiliuotas vanduo ir ilgaamžiškumas”

 

CHRIS HADFIELD:
„Nuo 2010 metų TKS turime sistemą, kuri geba išgrynint vandenį realiu laiku ir kurių nereikia laikyti maišeliuose. Mes naudojame filtrus ir statinės dydžio distiliatorių, kuris sukdamasis sukuria dirbtinę gravitaciją ir perneša užterštumus į nuotekas.”
„Atminkite, jog vanduo kurį mes geriame yra grynesnis nei daugumos jūsų, kurį geriate namuose. Tai daro TKS savarankiška aplinka.”
– Chris Hadfield, Tarptautinės Kosminės Stoties vadas, Kanados karališkųjų oro pajėgų pulkininkas, iš vaizdo įrašo „Vandens perdirbimas Tarptautinėje Kosmoso Stotyje”

 

JAV FEDERALINĖ EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ VALDYMO AGENTŪRA:
“Yra daug medžiagų, kurios nėra laidžios elektrai, viena iš jų yra oras. Kitos nelaidžios medžiagos yra mediena, stiklas, keramika, guma, plastikas ir kaip ne keista – distiliuotas vanduo.“
– JAV Federalinė Ekstremalių Situacijų Valdymo Agentūra (FEMA)