Lapatis 50g

(3 pirkėjų atsiliepimai)

5.00

Neturime

Produkto kodas: L50 Kategorija:

Lapatis (lot. Handroanthus impetiginosus) – antimikrobinis, priešgrybelinis ir priešuždegiminis. Aktyvusis komponentas lapacholis yra veiksmingas prieš įvairias bakterijas ir reikšmingai veikia kandidą, suardydamas jos ląstelių sieneles ir struktūrą. Tyrimai rodo, kad Lapačio arbata geba natūraliai sumažinti skausmą pacientams sergantiems kelių rūšių vėžiu, ypač prostatos, kepenų, krūties ir kitomis rimtomis sveikatos ligomis. Lapačio arbatos stabdomų virusų asortimentas apima nuo tų, kurie sukelia peršalimą, iki tų, kurie yra atsakingi už gyvybei pavojingą AIDS virusą. Tyrimais  buvo įrodyta, kad Lapatis aktyviai slopina, naikina arba stabdo kelių pavojingų virusų augimą, įskaitant:

 • Pūslelinė
 • Poliomielitas
 • Vezikulinis stomatitas
 • Paukštinė mieloblastozė
 • Leukemija
 • Rouso sarkomos virusas

Vidinėje žievėje esantis beta-lapochonas slopina virusų ląstelių fermentus. Tai tiesiogiai veikia DNR ir RNR sintezę. Tuomet, virusas nebesugeba kontroliuoti ląstelės dauginimosi procesų, todėl negali nei daugintis, nei užkrėsti kitų ląstelių ir organų. Dėl priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, naudojamas siekiant sumažinti paraudimą ir patinimą esant odos infekcijoms ir sudirgimams. Lapačio arbatos vartojimas yra vienas geriausių detoksikacijos būdų, gebantis pilnai detoksikuoti kraujagysles, limfine sistemą, ląsteles, audinius ir organus. Taip pat, pašalina sunkiuosius metalus, pesticidus, konservantus ir net chemoterapijos likučius.

Surinkta: Amazonės miškai, Pietų Amerika

Laikymas: pakuotę laikykite sausoje ir tamsioje vietoje, vėsesnėje ar kambario temperatūroje.

Galiojimo laikas: nuo surinkimo ir išdžiovinimo – 24 mėnesiai.

Vartojimas:

Į stiklinę įdėkite 1 a. š. Lapačio žievės, užpilkite karštu švariu vandeniu, leiskite pritraukti 10-15min ir gerkite. Negerkite Lapačio arbatos daugiau nei 2 kartus dienoje.

Išoriniam vartojimui į virimo indą įdėkite 2 a. š. Lapačio žievės, užpilkite 4 stiklinėmis vandens, virkite ~20min. Po virimo, leiskite skysčiui atvėsti mažiausiai 60min, tuomet nukoškite ir naudokite.

Nėščioms ir žindančioms moterims vartoti griežtai draudžiama.

Vartojant Lapačio arbatą dideliais kiekiais, gali sukelti pykinimą, vėmimą, viduriavimą, galvos svaigimą ir vidinį kraujavimą. Tai taip, Lapačio arbata gali padidinti kraujavimo tikimybę operacijos metu ir po jos. Likus bent dviem savaitėms iki planuojamos operacijos, būtinai nutraukite arbatos vartojimą. Vartojantiems antikoaguliantinius ir antitrombocitinius vaistus, vartoti Lapačio arbatą griežtai draudžiama.

3 atsiliepimai apie Lapatis 50g

1-3 of 3 reviews
 1. V

  Geras produktas tikrai.

 2. E

  Pakolkas viskas gerai, bet dar nebandžiau 🤭

 3. KJ

  Viskas puikiai!

Add a review
Currently, we are not accepting new reviews