Diatominė Žemė 100g

(44 pirkėjų atsiliepimai)

9.99

Prieinamumas: Liko 61

Produkto kodas: DŽ100 Kategorija:

Diatominė žemė – geriausias mineralo Silicio šaltinis, kuris reikalingas kaulams, sąnariams, kremzlėms, raiščiams, jungiamiesiems audiniams, odai, dantims, plaukams, nagams ir kolageno gamybai. Tai smulkiausiai sumalta Codex maisto kokybės medžiaga, kurią galima įsigyti pasaulyje. Mūsų diatominė žemė sumalta iki aukščiausios įmanomos kokybės, todėl vienos porcijos produktas yra daug veiksmingesnis.

Diatominė žemė geba išvalyti parazitus, virusus, bakterijas ir toksinus, kurie yra prilipę prie virškinamojo trakto. Nors diatominė žemė atrodo kaip minkšti milteliai, iš tikrųjų tai yra mažas cilindras itin aštriomis briaunomis. Vartojant diatomine žemę, šios aštrios briaunos nušveičia parazitus, virusus, bakterijas ir toksinus prisitvirtinusius prie virškinamojo trakto gleivinės. Keliaudama virškinimo traktu absorbuoja ir sulaiko virškinimo trakte plūduriuojančius toksinus ir bakterijas. Taip pat įrodyta, kad ji prilimpa prie organizme esančių blogųjų riebalų ir veiksmingai mažina blogojo cholesterolio kiekį. Diatominė žemė pasišalina per žarnyną kartu su kenksmingomis medžiagomis.

Surinkta: Peru.

Laikymas: pakuotę laikykite sausoje ir tamsioje vietoje, vėsesnėje ar kambario temperatūroje.

Galiojimo laikas: nuo surinkimo ir išvalymo – 60 mėnesių.

Vartojimas:

Dienos norma suaugusiems – 1 a.š. su kaupu.

Dienos norma vaikams ir paaugliams – 1 a.š be kaupo.

Vartojama sumaišius su maistu, sultimis, kokteiliais ar švariu vandeniu.

Vartojant su švariu vandeniu arba sultimis, būtinai užsigerkite papildoma stikline vandens.

Pastaba: venkite patekimo į plaučius ir akis.

Nėsčioms ir žindančioms moterims, priklausomai nuo organizmo švarumo/užterštumo, patartina vartoti labai mažais kiekiais arba nevartoti apskritai.

44 atsiliepimai apie Diatominė Žemė 100g

1-5 of 44 reviews
  1. Prekės kokybe esu labai patenkinta, o apie poveikį dar ankstoka spręsti, nes vartoju vos kelias dienas.

  2. Tikiuosi , kad produkto kokybė puiki, nėra informacijos apie gamintoją, kuris ruošė šį produktą naudojimui.

  3. Šį produktą užmačiau pas savo draugę, kuriai suteikus informaciją ir man pasidomėjus internete, nutariau nusipirkti ir išbabdyti. Kadangi pradėjau vartoti tik prieš keletą dienų apie poveikį nieko negaliu pasakyti, todėl toks ir vertinimas. Skonis miltukų toks neutralus, konsistencija nuteikia gomurį maloniai, švelniai, sunkumų ar diskomforto vartojant miltukus man nekyla.

  4. Viskas puiku

  5. Puiki!

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Cancel