Auksinis Drebuluotis 50g

(10 pirkėjų atsiliepimai)

14.99

Neturime

Produkto kodas: AD50 Kategorija:

Drebuluotis (lot. Chondrus crispus) – pasikaustęs gyvybę gerinančiomis maistinėmis medžiagomis kaip sieros junginiai, amino rūgštys, beta karotenas, pektinas, folio rūgštis, geležis, jodas, bromas, cinkas, kalcis, kalis, selenas, fosforas, magnis, manganas, A, B, C, E ir K grupės organiniai junginiai. Ypač gausu kalcio, jodo, kalio chlorido, kalio bromido ir organinio silicio. Ypatingas pagalbininkas tiems, kuriuos vargina prasta mityba.

Surinkta: Karibų jūra, Jamaika

Paruošimas:

Pagrindinė taisyklė drebuluočio želatino paruošimui – tyras švarus vanduo. Nesilaikant šios taisyklės, gaminant želatiną vandenyje esantys neorganinės kilmės mineralai sureaguoja su drebuluočio organiniais mineralais, įvyksta cheminės reakcijos ir gaunasi užteršta, taukų tipo konsistencija, kurią vartoti griežtai draudžiama. Reikalingas blenderis (rankinis netinka).

Iš 50g sauso auksinio drebuluočio išeina pagaminti 2L želatino.

Į didesni indą (salotų dubuo), įdedame puse pakelio t.y. 25g sauso drebuluočio, užpilame didesniu kiekiu švaraus vandens ir laukiam 12-24h kol įsigers vanduo. Pasiruošiam blenderį, nuo drebuluočio nuvalom akmenukus ar kitas aplipusias žolių dalis, jeigu jų yra, ir tuo pačiu arba vėl švariu vandeniu nuplauname ir sudedame į blenderį. Viską sudėja, paspaudžiame prie dugno ir priklausomai nuo blenderio ašmenų ir galingumo užpilame švariu vandeniu ne daugiau kaip puse sudėto kiekio turintiems silpnesnius blenderius arba apsemiame vandeniu pilnai turintiems galingesnius blenderius. Kadangi su galingesniais blenderiais želatinas pasigamina kuo puikiausiai, tad silpnesniems blenderiams yra svarbiausia pati blenderiavimo pradžia. Užpylę vandeniu puse esamo kiekio, blenderiuojam iki tol, kol ašmenys nebepakabins drebuluočio. Tuomet įpilam tiek vandens, kad ašmenys vėl kabintų drebuluotį ir toliau blenderiuotų. Taip reikės daryti keleta kartų, kol susiformuos vientisa konsistencija. Po to galima pilti drąsiai vandenį iki 1L žymos ir dar minute laiko blenderiuoti. Realiai silpnesniems blenderiams sublenderiuoti užtrunka iki 10min. Baigus blenderiuoti, supilam į švarius stiklainius ir dedam į šaldytuvą. Švariai paruoštas drebuluočio želatinas laikosi 4 savaites.

Vartojimas:

Minimalus vartojimas: 2 a. š. dienoje

Neturintiems problemų su skydliauke: 2-4-6 a. š. dienoje

Nevartoti turintiems hipertiroidizmą

Sužinoti daugiau apie Drebuluotis

10 atsiliepimų apie Auksinis Drebuluotis 50g

 1. Erda (įsigijo produktą)

  Labai gera kokybe

 2. Žilvinas Bogušas (įsigijo produktą)

  puikiai

 3. Vita (įsigijo produktą)

  Naudingi,kokybiški produktai,greitas aptarnavimas🏵. Sėkmės Jums 🙂

 4. Indrė K. (įsigijo produktą)

  Viskas ok

 5. Jūratė (įsigijo produktą)

  Džiaugiuosi, kokybiška prekė, greitai pristatymas (gavau mažiau nei per 24 val.), malonus bendravimas. Rekomenduoju.

 6. vida (įsigijo produktą)

  jusu drebuluotis nuostabus,dabar pirksiu tik pas jus.

 7. Aukse B. (įsigijo produktą)

  Ačiū už greita pristatymą. Jūs nuostabus 😊

 8. Rimante K. (įsigijo produktą)

  Užsisakiau drebuluotį, kurį gavau jau kitą dieną. Labai dėkoju.

 9. Vitalija (įsigijo produktą)

  Super produktas

 10. Odeta Bielskiene (įsigijo produktą)

  Labai kokybiškas,rekomenduoju.Užsisakysiu dar nekarta

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.