Reishi Grybas 50g

9.99

Neturime

Produkto kodas: RG50 Kategorija:

Tikrinis Blizgutis (lot. Ganoderma lucidum) – vienas iš labiausiai ištirtų grybų pasaulyje. Daugiau nei keturi dešimtmečiai mokslinių tyrimų (daugiausia Japonijoje) parodė, kad Reishi yra neįtikėtinas biologiškai aktyvių maistinių medžiagų šaltinis. Pagrindinės sudedamosios dalys, lemiančios platų Reishi naudingumo sveikatai spektrą, yra polisacharidai ir triterpenai.

Polisacharidai yra sudėtingos ilgos grandinės cukraus molekulės (sveiki cukrūs), kurios, kaip įrodyta, labai sustiprina ir suaktyvina imuninę sistemą. Šie sudėtingi natūralūs cukrūs yra vieni iš galingiausių kada nors atrastų imuninių jėgų. Reishi sudėtyje yra daugiau kaip 200 skirtingų polisacharidų junginių. Polisacharidai iš esmės užsifiksuoja konkrečiose imuninės sistemos receptorių vietose, suaktyvina jų gydomąją galią ir veikia stiprindami imuninį atsaką, todėl yra vienas iš geriausių tonizuojančių vaistų imuninei sistemai palaikyti ir stiprinti.

Reishi sudėtyje yra keletas žymiausių ir biologiškai labai aktyvių triterpenų junginių. Įvairūs aliejuje tirpūs junginiai, ganoderio ir lucideno rūgštys iš Reishi grybo lemia daugelį jo gydomųjų savybių. Tyrimai parodė, kad Reishi triterpenai gali pasižymėti priešvėžiniu, priešuždegiminiu, antimikrobiniu, antihistamininiu, antioksidaciniu, hipotenziniu ir raminamuoju poveikiu.

Tyrimai parodė, kad Reishi sudėtyje yra daugiau kaip 400 skirtingų junginių, įskaitant polisacharidus, triterpenoidus, nukleotidus, sterolius, steroidus, riebalų rūgštis, baltymus ir peptidus, manitolį ir mikroelementus. Nustatyta, kad ši didžiulė sudedamųjų dalių įvairovė pasižymi įvairiu farmakologiniu poveikiu, įskaitant imunomoduliacinį, antiaterosklerozinį, priešuždegiminį, analgetinį, chemoprofilaktinį, priešvėžinį, chemoterapinį ir radioprotekcinį, miegą skatinantį poveikį, antibakterinį, antivirusinį, hipolipideminį, antifibrozinį, hepatoprotekcinį, antidiabetinį, antiandrogeninį, antiangiogeninį, antiherpetinį, antioksidacinį ir radikalų šalinimo, senėjimą stabdantį, hipoglikeminį, estrogeninį aktyvumą ir priešvėžinį poveikį.

Reishi padeda sustiprinti organizmo gynybinę sistemą, palaikyti optimalią organizmo pusiausvyrą, kad būtų išvengta bet kokios rimtos ligos ar susirgimo grėsmės. Reishi yra puikus augalas kovai su gripu. Jį taip pat galima vartoti siekiant sumažinti tikimybę perduoti peršalimo ligą nuo savęs, artimo žmogaus ar ko nors kito. Jis veiksmingai subalansuoja imuninę sistemą ir nesvarbu ar ji susilpnėjusi (jautri peršalimo ligoms, gripui, virusams ir pan.), ar per stipri (autoimunitetas).

Apibendrinant, Reishi grybas yra geriausias adaptogenas, suteikia energijos, ramina centrine nervų sistemą, gerina miego kokybę, mažina stresą, nerimą ir depresiją, papildo oksidantais, neleidžia kilti uždegimams, malšina alergijas, apsaugo neuronus, palaiko sveika smegenų, širdies, plaučių, kepenų, inkstų ir žarnyno veiklą, gerina odos būklę, apsaugo ląsteles nuo elektromagnetinės spinduliuotės.

Labiausiai rytų žmonės vertina nesmulkinta Reishi grybą ir būtent toki mes Jums ir siūlome.

Surinkta: Altajus, Rusijos Federacija

Laikymas: pakuotę laikykite sausoje ir tamsioje vietoje, vėsesnėje ar kambario temperatūroje.

Galiojimo laikas: nuo surinkimo ir išdžiovinimo – 24 mėnesiai.

Vartojimas:

Dienos norma ~3-5g

Atlaužkite gabaliuką nuo viso grybo, nuplaukite švariu vandeniu, jeigu išeina susmulkinkite į mažesnius gabaliukus, užpilkite karštu švariu vandeniu, leiskite pritraukti 10-15min ir gerkite.

Geriausia vartoti atsikėlus ryte ant tuščio skrandžio.

Reishi grybas yra netoksiškas ir neturi jokio žinomo šalutinio poveikio.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
Currently, we are not accepting new reviews